Vážení a milí rodiče!

Blíží se konec školního roku a je nám opravdu moc líto, že jsme se s Vámi nemohly osobně rozloučit. S některými dětmi se ještě možná uvidíme o prázdninách. Ale každopádně, se na Vás všechny budeme moc těšit v září, kdy se snad zase konečně spolu všichni setkáme!

Tento školní rok máme ve třídě i 3 šikovné  předškolačky – Barunku,Esterku a Verunku,které se s námi loučí. Čeká je nová životní etapa a  cesta plná  zážitků a nových kamarádů!!!

Džíme jim moc palečky a budeme na ně vzpomínat!

Dětem přejeme  – „hodně úspěchů“ a  rodičům – „hodně energie a radosti“.

Určitě se za námi přijďte brzy podívat a ukázat se. Budeme všichni moc rádi!!!

Ve středu jsme měli s předškoláčky -„malou rozlučkovou show“ … hostinu,přípitek,tanečky a pasování na „budoucí“ školačky. Moc jsme si to všichni užili. Bylo to pěkné, veselé a současně

i dojemné.

Moc Vám všem   taky děkujeme  za krásné květiny a dárečky. Nesmírně moc nás to potěšilo! Děkujeme!

Přejeme Vám  krásné a pohodové prázdniny. Dávejte na sebe pozor, ať si užijete krásné dny

bez úrazů a nemocí. Na všechny se těšíme v září.

Vaše p.učitelky  Radka a Dáša

Milí rodiče a děti.

Dovolujeme si Vám představit naše “ MALÉ  ABSOLVENTY “ naší třídy – RYBIČKA

Ve školce nám hezky bylo

moc vzpomínek navždy zbylo.

Měli jsme se všichni rádi,

zůstaneme kamarádi.

Rozlučte se kluci, holky,

už je tady konec školky.

Na Vás starší šesti let,

čeká nový školní svět.

Všem naším předškoláčkům přejeme krásné, slunečné, odpočinkové prázdniny.

Nabrání hodně sil pro nový začátek v jejich životě.

Ať ten jejich začátek je úspěšný, spokojený.

Vaše p.učitelky Dáša a Radka se všemi Vašimi kamarády, kteří ještě zůstanou ve školičce.

AHOJ, ŠKOLKO !!!!

Vážení a milí,

provoz MŠ a naší třídy rybička bude obnoven od 25.5.2020 .

Z pochopitelných důvodů se s Vámi do konce školního roku neuvidíme. Velice nás to mrzí.

Na naše předškoláky jsme ale nezapomněly!

Vytvořily jsme pro Vás „TABLO“ předškoláků, které můžete shlédnout při vstupu do třídy a v červnu na našich webových stránkách.

Rády se s předškoláky i rozloučíme. Bližší informace Vám sdělíme na naší třídní webové stránce.

Všem Vám, se kterými se neuvidíme – přejeme hezké prázdniny a těšíme se na Vás v září!

Vaše p.učitelky Dáša a Radka

Zdravé mlsání na narozeniny, svátky……..

V rámci projektu „Skutečně zdravá škola“ , by bylo vhodné , aby se rodiče do projektu také zapojili a na oslavy narozenin přinesli dětem zdravější mlsky (ovoce, zdravé dobroty, zdravé dortíky, želé bonbóny, oříšky …. dle vašeho zvážení a nápadů).

Předem Vám moc děkujeme, že se společně s námi do tohoto projektu zapojíte.

Provoz třídy

Pondělí, úterý:                    7.00      –    15.45 hodin

Středa, čtvrtek, pátek :      7.00     –     15.30 hodin

Do 16.30 hodin budou děti ve třídě JABLÍČKO.