Informace pro rodiče.

CO NÁS ČEKÁ V PROSINCI

Milý rodiče, v prosince nás čeká ve školce mnoho zajímavých akcí:

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Mikuláš bude probíhat 5. 12. v dopoledních hodinách ve školce. Účast je bez rodičů. Děti, které budou chtít mohou ráno přijít v maskách čertíků nebo andílků.

Pokud byste chtěli dětem přispět do mikulášského balíčku, budeme moc rádi, a ještě raději budeme, když se bude jednat o zdravější pochutiny. Dětí máme ve třídě 16.

ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

Ve středu 11. 12. v 15:30 Vás srdečně zveme společně s námi si zazpívat pásmo vánočních koled na školní zahradě.

VÁNOČNÍ DÍLNIČKA

Ve čtvrtek 12. 12.  v 14:30 budeme velice rádi, když nás poctíte návštěvou u nás ve sluníčku, kde bude probíhat vánoční dílna, možná i s nějakou písničkou a básničkou.

VÁNOCE VE ŠKOLCE

Poslední akcí v tomto roce budou Vánoce ve školce, uskuteční se dopoledne v úterý 18. 12. Všechny třídy se sejdou u školního vánočního stromečku, společně si zazpíváme, zatančíme. Poobědváme ve vánočním stylu, a možná nás ve třídě bude čekat překvapení.

Akce je bez rodičů.

Ráda bych Vás poprosila, aby děti přišly slavnostněji oblečené.

Budeme rádi, za pár kousků cukrovíčka, abychom měli tu pořádnou vánoční atmosféru.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Srdečně zvu všechny rodiče na třídní schůzku, a to ve čtvrtek 5.9.2019 v 15:15 ve třídě sluníčko. Prosím přijďte bez dětí.

HYGIENICKÉ POTŘEBY

Na 1. pololetí prosím na třídu doneste:

Všechny děti větší balení papírových kapesníků (nejlépe vytahovací z krabičky), balení vlhčených ubrousků, děvčátka hřebínek.

Děti nosící plenky podepsané balení plenek (NE kalhotkových), vlhčené ubrousky navíc, 20 l sáčky do koše na použité pleny).

Děkuji p. uč. Andrea

DĚTEM DO ŠKOLKY PŘIPRAVTE:

• pohodlné oblečení do třídy

• oblečení na zahradu vč. obuvi, které se může ušpinit, popř. holínky

• pyžamko

• přezůvky do třídy

• do tašky náhradní oblečení do třídy

! VŠECHNO OBLEČENÍ A OBUV PODEPSAT!

PROVOZNÍ DOBA TŘÍDY

PONDĚLÍ – ČTVRTEK 7:15-15:00 a PÁTEK 7:30-12:30.

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH TŘÍDY SLUNÍČKO