PROSINEC

„ANDĚLSKÁ DÍLNA“

Milí rodiče a děti srdečně Vás zveme na adventní společnou akci

dne 1.12 2022 od 14:30 – 16:00 hod ve třídě Rybička

(můžete chodit průběžně)

Sebou si prosím vezměte papírovou roli od kuchyňkých utěrek a kousek alobalu nebo  jiného lesklého papíru a hlavně dobrou náladu a chuť tvořit.

Těšíme se na Vás                                                                                 p. uč. Jana a Naďa

„MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA“

Proběhne dne 6.12 2022 v dopoledních hodinách.

Tento den si děti mohou vzít čertovské rohy.

„ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY“

Dne 7.12 2022 se naše MŠ připojí k této akci v 15:30.

(bližší informace budou upřesněny)

„DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ“

„Vánoční pohádka ze zahrádky“

Dne 12. 12 2022 v K-TRIO

vstupné 85,-Kč

„VÁNOČNÍ NADÍLKA“

Vánoce v MŠ se uskuteční 21.12 2022 v dopoledních hodinách.

Tento den můžete dát dětem do MŠ pár kousků cukroví.

„VÁNOČNÍ SETKÁNÍ“

Mílí rodiče srdečně Vás zveme na odpolední Vánoční besídku s posezením, dne 21.12 2022 v 15:00 hod.( prosíme buďte přesní).

Pro tuto příležitost dejte dětem do MŠ pěkné oblečení na odpoledene, které vložte do tašky a zavěste v šatně.

DIGITÁLNÍ HRAČKY A POMŮCKY

23.11 od 14:30 – 15:30 hod  ve třídě Rybička

Proběhne ukázková hodina zaměřená na práci s interaktivními pomůckami, které s dětmi využíváme při vzdělávání.

Pokud budete mít čas, chuť a náladu a máte zájem se seznámit a vyzkoušet si práci s novými digitálními pomůckami, rádi vám vše s dětmi ukážeme.

LAMPIONOVÝ PRŮVOD S USPÁVÁNÍM BROUČKŮ

V úterý 8.11 proběhne lampionový průvod.

Děti s rodiči i paní učitelky ze třídy Rybička se sejdou na zahradě MŠ u kuchyně v 15:30 hod.

Sebou si vezměte lampion s elektrickou svíčkou , broučka (vyrobíme v mš) , teplé oblečení a dobrou náladu. Během akce zodpovídají za děti rodiče.

Odchod v průvodu bude v 16:15 hod od mš(boční brankou u třídy Dráček)a ukončení v nedalekém parčíku, kde děti dostanou malou odměnu.

DĚKUJEME MAMINCE OD ELLINKY ZA HALLOWEENSKÉ DOBRŮTKY PRO DĚTI.

Ve středu 2.11 si děti do mš přinesou zavařovací sklenici a malou elektrickou svíčku na baterky.

HALLOWEENSKÁ PÁRTY

Proběhne ve třídě dne 3.11 dopoledne.

Děti už od rána přijdou nejlépe ve strašidelných v kostýmech ( klidně po domácku vyrobených).

Kdo bude chtít můžete přinést dýni.

Děkujeme všem rodičům za výborné jablíčkové dobrůtky. Všechno jsme ochutnali a bylo to moc dobré. Děkujeme

Milí rodiče, děti a další příbuzní srdečně vás zveme na další společnou tvořivou dílničku u příležitosti Mezinárodního dne jablek, který  se slaví 21.10.

„JABLÍČKOVÁ DÍLNA“

dne 20.10 2022 od 14:30 – 16:00 hod

(můžete chodit průběžně)

Jablíčkový týden budeme mít  od 17.10 – 21.10 ,proto prosíme šikovné maminky, aby nám  v tomto týdnu přinesly nějaké vaše domácí, zdravé, jablíčkové dobrůtky na ochutnávku, třeba  – sušené křížaly, kompot, džus, buchtu,  …cokoli., (stačí trošku ).

PŘEDEM MOC DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA ZDRAVÉ MLSÁNÍ  A SPOLEČNÉ TVOŘENÍ !!!

Vaše p. uč. Jana a Naďa

CO NAJDEME NA PODZIM V LESE?

V týdnu od 26.9 mohou děti do mš donést přírodniny, které objeví při procházce do lesa, parku atd.

Milí rodiče a děti srdečně vás zveme na první společnou dílnu

„MALÍ STAVITELÉ“

dne 27.9 2022 od 14:30 – 15:30 hod

( můžete chodit průběžně)

Můžete si vyzkoušet různé druhy stavenic a společně si něco postavit, poskládat, vytvořit.

Těšíme se na vás a vaše výtvory             vaše p. uč. Jana a Naďa

K-TRIO dne 19.9 2022

VESELÁ POUŤ :JŮ A HELE

Cena : 85,-Kč

Malá turistická vycházka

Pokud nám bude přát počasí uskutečníme v úterý 6.9 v dopoledních hodinách malou turistickou vycházku po okolí MŠ .

Tento den si děti do MŠ přinesou jen batoh s pitím v netekoucí lahvi(nic víc nebudou potřebovat), svačinku budeme mít v MŠ. Dejte dětem sportovní oblečení už ráno.

Milé děti i rodiče, vítáme vás po prázdninách opět ve třídě Rybička a těšíme se na nový společný školní rok.

Vaše p. uč. Jana a Naďa

PROVOZ TŘÍDY RYBIČKA

Pondělí až pátek     7:00 – 15:30 hod

Scházení dětí od 6:00 – 7:00 hod

a rozcházení dětí od 16:00 hod

ve třídě JABLÍČKO!

OMLOUVÁNÍ  DĚTÍ

Sekretariát:                       595 782 584, 774 788 677 ( volejte od 7: 15 hod)

vedoucí školní jídelny: 596 712 742, 777 886 770 (volejte od 8:00 hod.)

Dítě je nutné omluvit nebo naopak nahlásit jeho příchod do MŠ (po nemoci, nepřítomnosti..apod.) vždy den předen nejpozději do 12:30 hod.

Děti do školky potřebují:

• Vhodné oblečení a obutí do třídy(přezůvky s pevnou patou)

• Vhodné oblečení, popřípadě obuv na pobyt venku, které mohou ušpinit (dle aktuálního počasí)

• Náhradní oblečení (při „nehodě“) uložené v tenké tašce( ne v batůžku) na své značce v šatně

• Pyžamko s NAŠITÝM POUTKEM!

• Porcelánový hrníček malý

• Děvčátka hřebínek – podepsaný nesmyvatelným fixem

• Kopii průkazu zdravotní pojišťovny

• Papírové kapesníky

• Vlhčené ubrousky

VE VLASTNÍM ZÁJMU VŠE ČITELNĚ PODEPIŠTE!!!