Ve třídě Sluníčko s dětmi pracují:

paní učitelka Mgr. Kristýna Svrčinová

a

chůvy Sabina Kundrátová a Petra Čempelová

PROVOZNÍ DOBA TŘÍDY

Po- Čt  7:15 – 15:00

Pá         7:30- 12:30

Mikuláš v školce

Dne 6.prosince nás navštíví Mikuláš se svou družinou. Děti dostanou něco malého na zub. Pomalu již děti připravujeme, že přijde i hodný čertík. Prosíme o spolupráci, nestrašte děti příchodem čerta. 🙂 

 

Lampionový průvod

V úterý 8.11.2022 Vás zveme na lampionový průvod. Lucerničky jsme si již vyrobili na našich dílničkách a v úterý s nimi půjdeme posvítit do ulic. Nezapomeňte si najít vhodný klacík, abyste měli lucerničku jak nést. Sejdeme se v 16:00 před vchodem naší třídy. Děti si ze školky vyzvedněte v běžný čas, provoz naší třídy nebude prodloužen. Na akci zodpovídá každý rodič za své dítě a budova školky bude uzamčena.

Na začátku akce uspíme Vaše vyrobené broučky na zahradě a připravíme je na zimu. Takže už se můžete učit text ukolébavky. 🙂 

Spi, broučínku, spi.

Zavři očka svý.

Až ty budeš v zimě spáti,

sníh nad domkem bude váti. 

Spi, broučínku, spi.

(melodie jako u Spi, děťátko, spi)

Vyhodnocení soutěže o nejkrásnějšího broučka

Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. Hlasování bylo velice těsné a to tak, že nakonec vyhráli všichni, kteří své krásné broučky přinesli.

 

Poděkování

Děkujeme všem, kteří přišli na naše podzimní dílničky. Troufám si tuto akci hodnotit jako úspěšnou. Vytvořili jste s dětmi nejen nádherné lucerničky ale také příjemnou atmosféru. Budeme se moc těšit na další setkání.

Soutěž o nejkrásnějšího broučka

Vyrobte si s dětmi z přírodnin (kaštany, šípky, žaludy, šišky, klacíky apod.) podzimního broučka a přineste nám je do školky do 2.listopadu. Nejkrásnějšího si zvolíte na našich dílničkách společným hlasování 🙂

 

Podzimní dílničky ve třídě Sluníčko

Milí rodiče, všechny Vás zveme na společně tvoření 2.listopadu v 14:30. Sebou si přineste krabičku od mléka či džusu a pár malých lístečků ze stromu. Pokud budete mít chuť, přiberte i něco na zub. Kafe bude připraveno 🙂

 

 

 

 


Odloučené pracoviště Klegova 4Navštívit stránky