Ve třídě Sluníčko s dětmi pracují:

paní učitelka Mgr. Kristýna Svrčinová

chůva Petra Čempelová

asistentka Sabina Kundrátová 

PROVOZNÍ DOBA TŘÍDY

Po- Čt  7:15 – 15:00

Pá         7:30- 12:30

OPĚTOVNÉ ZAHÁJENÍ PROVOZU VE TŘÍDĚ SLUNÍČKO

       Vážení rodiče, 

        velice Vám děkujeme za Vaši trpělivost a vstřícnost během rekonstrukce třídy Sluníčko a s radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 27. března již se na Vás budeme opět těšit v naší nově otevřené třídě.

VESELÍ SNĚHULÁCI – vyhodnocení

Všem, kteří se zapojili do naší soutěže o  nejkrásnějšího sněhuláka děkujeme, Vzhledem k tomu, že všichni sněhuláčci byli nádherní, nedokázaly jsme určit jediného vítěze. Podívejte se sami 🙂

Takže gratulujeme všem vítězům!

 

Únorová narozeninová oslava

Máme tady měsíc, kdy první děti ze třídy Sluníčko dosáhnou věku tří let. A to si zaslouží oslavu. Oslavenci mohou přinést pro ostatní děti menší překvapení  (například něco na zub). Pro oslavence si malý dáreček připravíme my. 🙂

Kdy? 22.února

Těšíme se!

 

Dětský Karneval

     Dne 15.února nás čeká Karneval. 

Vymyslete s dětmi nějakou krásnou masku, kterou  nám dopoledne ve školce představí. Budeme se těšit ve třídě Dráček 🙂 

 

VESELÍ SNĚHULÁCI

Maminko a tatínku,  zapojte se s námi do našeho školního projektu

Vyrobte se svými dětmi originálního sněhuláčka, fantazii a použitým materiálům se meze nekladou.

Sněhuláky můžete nosit do MŠ od 23. 1. do 11. 2. 2023.

Všechny výrobky budou vystaveny ve školních prostorách.

Těšíme se a děkujeme.

 

Vyhodnocení soutěže „otisk ručičky“

Z desíti tipujících správně odpověděla pouze jediná maminka, která tedy poznala otisk ručičky svého dítěte a vyhrála tudíž slíbenou výhru „Večeři pro dva s výhledem na Alpy“. Mamince Vojtíška ještě jednou gratulujeme 🙂

Mikuláš v školce

Dne 6.prosince nás navštívil Mikuláš. Všechny děti ze třídy Sluníčko jeho návštěvu zvládly bez slziček, naopak měly velikou radost. Za zapívanou písničku pak dostaly něco na zoubek.

 

Lampionový průvod

V úterý 8.11.2022 Vás zveme na lampionový průvod. Lucerničky jsme si již vyrobili na našich dílničkách a v úterý s nimi půjdeme posvítit do ulic. Nezapomeňte si najít vhodný klacík, abyste měli lucerničku jak nést. Sejdeme se v 16:00 před vchodem naší třídy. Děti si ze školky vyzvedněte v běžný čas, provoz naší třídy nebude prodloužen. Na akci zodpovídá každý rodič za své dítě a budova školky bude uzamčena.

Na začátku akce uspíme Vaše vyrobené broučky na zahradě a připravíme je na zimu. Takže už se můžete učit text ukolébavky. 🙂 

Spi, broučínku, spi.

Zavři očka svý.

Až ty budeš v zimě spáti,

sníh nad domkem bude váti. 

Spi, broučínku, spi.

(melodie jako u Spi, děťátko, spi)

Vyhodnocení soutěže o nejkrásnějšího broučka

Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. Hlasování bylo velice těsné a to tak, že nakonec vyhráli všichni, kteří své krásné broučky přinesli.

 

Poděkování

Děkujeme všem, kteří přišli na naše podzimní dílničky. Troufám si tuto akci hodnotit jako úspěšnou. Vytvořili jste s dětmi nejen nádherné lucerničky ale také příjemnou atmosféru. Budeme se moc těšit na další setkání.

Soutěž o nejkrásnějšího broučka

Vyrobte si s dětmi z přírodnin (kaštany, šípky, žaludy, šišky, klacíky apod.) podzimního broučka a přineste nám je do školky do 2.listopadu. Nejkrásnějšího si zvolíte na našich dílničkách společným hlasování 🙂

 

Podzimní dílničky ve třídě Sluníčko

Milí rodiče, všechny Vás zveme na společně tvoření 2.listopadu v 14:30. Sebou si přineste krabičku od mléka či džusu a pár malých lístečků ze stromu. Pokud budete mít chuť, přiberte i něco na zub. Kafe bude připraveno 🙂

 

 

 

 


Odloučené pracoviště Klegova 4Navštívit stránky